Igram.si Igram.si

srednje šole

_johan_
Začetnik
Začetnik
Kraj: dolenjska

srednje šole

OdgovorNapisal/-a _johan_ » 01.03.2010, 21:26

Mene pa zanima na katero srednjo šolo hodite oz. ste hodili. Jaz se bom moral še na eno srednjo šolo vpisati in sem sedaj v dilem za katero naj bi se odločil. Odločam se med Aškrčevo srednjo strojno in pa Vegovo elektrotehnično.

urban
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Kamnik
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a urban » 01.03.2010, 22:15

Jaz sem hodil na ŠCPET (Šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacije) - Elektrotehnik telekomunikacij. 8)

Na katero se boš pa vpisal, se boš pa moral odločiti sam. Kolikor vem, je Vegova težavna... Kdor ni naredil na Vegovi se je prepisal k nam ali pa na Litostroj. :wink:
Melodija, letnik 1983, B-Es-As
Grilc, letnik 2007, C-F-B

klemen94
Mali godec
Mali godec
Kraj: lepota slovenskih goric SVETA TROJICA
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a klemen94 » 02.03.2010, 18:31

jas obiskujem Biotehniško šolo Maribor in sicer mehanik kmetijskih in delovnih strojev...
malce pomisli kateri poklic te najbol zanima itd.
saj veste da tapravi je ton ko vreže jo bariton

Muzikant Matic

OdgovorNapisal/-a Muzikant Matic » 02.03.2010, 20:36

Jaz pa obiskujem 3.letnik Gimnazije Litija.... :?: odsvetujem za normalne ljudi :D

jaka_perovsek
Večji godec
Večji godec
Kraj: Ribnica

OdgovorNapisal/-a jaka_perovsek » 03.03.2010, 08:42

Jaz hodim pa na Litostroj- program tehnik mehatronike :D
je za premislt med aškarčevo in litostrojam :D :D

LP Jaka
Ni ga junaka čez Lojzeta Slaka

spev_girl
Mali godec
Mali godec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a spev_girl » 03.03.2010, 09:59

Jaz pa sem hodila na SŠGT Celje (Srednja šola za gostinstvo in turizem) smer turistični tehnik.

preden se kam vpišeš dobro premisli, da ti ne bo potem žal, tako kot je mojem bratu, ki se je vpisal na Šolski center Celje, smer elektrotehnik računalništva, saj je ta šola zelo težka, ker je sama matematika in fizika. Tako da ti priporočam da na tisto šolo ko se boš vpisal dobro preglej predmetnik, če ti ležijo tisti predmeti in če te tudi zanima ta smer in poklic ;)

gasper
Večji godec
Večji godec
Kraj: petelinjek-ok. novega mesta

OdgovorNapisal/-a gasper » 04.03.2010, 11:08

Jaz sem hodil na Šolski center Novo mesto, Srednja gradbena in lesarska šola, smer gradbeni tehnik.

Je res da je fino najprej zelo razmisliti kaj te veseli, kaj bi rad počel v življenju. Jaz naprimer sem se videl kot prometnega tehnika in sta bila prijavljena dva premalo da bi bili minimalni pogoji da bi izvajali ta program. In ker nekam pač moraš iti sem "cincal" med strojno in gradbeno, ker pa se na motorje itn. ne spoznam preceč sem šel na gradbeno in me je tako prevzelo da sem čisto "not padu" in mi ni niti mali žal da nisem prometni tehnik... :D 8)

melik
Večji godec
Večji godec
Kraj: ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a melik » 06.03.2010, 11:39

Jaz sem hodil na SGGEŠ Ljubljana( Srednja gradbena,geodetska in ekonomska šola) smer gradbeni tehnik. Moram reči, da te na tej šoli dejansko začne veselit računalniško prijektiranje hiš. Po uspešno opravljeni maturi, sedaj obiskujem FGG Ljubljana( fakulteta za gradbeništvo in geodezijo)

plotpeter
Mali godec
Mali godec
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a plotpeter » 06.03.2010, 13:13

Ja jst pa hodm na ŠC Ljubljana program Strojni tehnik še mal pa bo konc. No ja in morm reč da je kr super tut učitelji so zakon sam se kšn mal tak nejde drgač pa super če koga zanima.
Lubas Cfb stara
Krpič Cfb 2010

Aco51
V.I.P.
V.I.P.

OdgovorNapisal/-a Aco51 » 06.03.2010, 14:07

plotpeter napisal/-a:Ja jst pa hodm na ŠC Ljubljana program Strojni tehnik še mal pa bo konc. No ja in morm reč da je kr super tut učitelji so zakon sam se kšn mal tak nejde drgač pa super če koga zanima.

Zanima me, če imate mooče tudi predmet: "slovenščina" :?:
Lep pozdrav, Aco51!

joc
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a joc » 06.03.2010, 15:17

Aco51 napisal/-a:
plotpeter napisal/-a:Ja jst pa hodm na ŠC Ljubljana program Strojni tehnik še mal pa bo konc. No ja in morm reč da je kr super tut učitelji so zakon sam se kšn mal tak nejde drgač pa super če koga zanima.

Zanima me, če imate mooče tudi predmet: "slovenščina" :?:

:lol: :lol: Zgleda, da se učijo srbo-hrvaščino. PIŠI KAO GOVORIŠ. :D

plotpeter
Mali godec
Mali godec

OdgovorNapisal/-a plotpeter » 06.03.2010, 15:27

Pozdrav!

Ja glih tko mamo tut slovenščino, angleščino, ... nimamo pa naprimer (gegrafije, fizika, kemija, zgodovina 1,2. letnik) mamo bolj strokovne predmete mehanika, snovanje in konstrueranje, računalniško podprte tehnologije, energetika, ....Drgač mamo pa glih tko osnovne predmete k vse srednje šole.
Lubas Cfb stara
Krpič Cfb 2010

urban
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Kamnik
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a urban » 06.03.2010, 15:30

Plotpeter, nisi dojel na kaj Aco51 namiguje. :lol: :wink: Hotel ti je namigniti, da piši lepše (slovnično).
Melodija, letnik 1983, B-Es-As
Grilc, letnik 2007, C-F-B

Blaž
Večji godec
Večji godec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Blaž » 06.03.2010, 15:32

@plotpeter

Kot kaže nisi zastopil pomen sporočila, ki ti ga je napisal Aco51.
Hotel ti je povedat, da je bilo v tvojem sporočilu kar nekaj slovničnih napak in seveda, da to popravi! :)
Rutar tolminka, 2007Slika

plotpeter
Mali godec
Mali godec

OdgovorNapisal/-a plotpeter » 06.03.2010, 15:35

Aja pardon nisem razumel, hvala.
Lubas Cfb stara
Krpič Cfb 2010

klemzo
Začetnik
Začetnik
Kraj: velenje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a klemzo » 06.03.2010, 16:17

:lol:
Brez glasbe ne morem živeti!

Muzikant Matic

OdgovorNapisal/-a Muzikant Matic » 06.03.2010, 18:29

melik napisal/-a:Jaz sem hodil na SGGEŠ Ljubljana( Srednja gradbena,geodetska in ekonomska šola) smer gradbeni tehnik. Moram reči, da te na tej šoli dejansko začne veselit računalniško prijektiranje hiš. Po uspešno opravljeni maturi, sedaj obiskujem FGG Ljubljana( fakulteta za gradbeništvo in geodezijo)

Lahko poveš kaj več o tej fakulteti, ker se bom verjetno odločil zanj?
Zanima me predvsem zahtevnot, odnos...itd.

Hvala :)

melik
Večji godec
Večji godec
Kraj: ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a melik » 06.03.2010, 20:00

Muzikant Matic napisal/-a:
melik napisal/-a:Jaz sem hodil na SGGEŠ Ljubljana( Srednja gradbena,geodetska in ekonomska šola) smer gradbeni tehnik. Moram reči, da te na tej šoli dejansko začne veselit računalniško prijektiranje hiš. Po uspešno opravljeni maturi, sedaj obiskujem FGG Ljubljana( fakulteta za gradbeništvo in geodezijo)

Lahko poveš kaj več o tej fakulteti, ker se bom verjetno odločil zanj?
Zanima me predvsem zahtevnot, odnos...itd.

Hvala :)

hahah:D
z veseljem
za mano je sicer prvi semester in ni bil glih sijajen( uporabni gasper je drgač tudi na tej fakulteti, tako da je dobrodošel da doda svoje mnenje).
Zdj je odvisno na kero smer se boš vpisal ( uni, ali vsš) , potem smer študija( geodezija, operativno gradbeništvo, vodarstvo in komunalno inžinerstvo. Iz lastnih izkušenj naj povem, da sem bil sprejet v prvem roku, kar je bil že lep uspeh( omejitev je bila!)
V prvem semestru je 6 predmetov( govorim za svojo smer- operativno gradbeništvo). nekateri profesorji so zelo v redu, spet drugi( npr. matematika, stavbarstvo ) pa so popolnoma vzvišeni in se hočejo pokazat , kaj vse znajo in kako nas bodo zafrknl. Najbolj me moti npr. pri predmetu stavbarstvo, da nam predavajo ARHITEKTI in ne gradbeni inžinerji, kot je običajo pri vseh ostalih predmetih, spet pri drugih predmetih zahtevajo visokošolsko matematiko(odvodi, integrali...) ki jih sploh še nismo pri matematiki vzeli. Tako, da je od vsakega posameznika odvisno , ali bo usešen ali ne,predznanje ne igra tukaj posebne vloge( strokovni predmeti) , ker se na faksu predmeti vzemajo na višji ravni kot v srednjih šolah. Dobra stvar pa je, da je več prostega časa( to je odvisno spet od posameznika) , ker, kdor se ma namen učit sproti, bo non-stop zaseden z učenjem. Drugače pa je največ prostga časa med izpitnim obdobjem( cca 1 mesc, seveda kdor naredi z kolokviji predmete).

to je moje mnenje.če te zanimajo podrobnosti, na dan z njimi:D

lp
blaž

Muzikant Matic

OdgovorNapisal/-a Muzikant Matic » 07.03.2010, 09:46

Aha....najprej bom poskusil univerzitetno če bo šlo...operativno gradbeništvo seveda.
Zanima me še kako je z urnikom...je razvlečen čez cel dan? Glede na to da prihajam iz Zasavja in me bivanje v Ljubljani ne privlači najbol... :)

Rutar1994
Začetnik
Začetnik
Kraj: Brežice (CERINA)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rutar1994 » 07.03.2010, 12:56

Šolski center KRŠKO-SEVNICA , Tehnik računalništva
Pravijo, mi ti si čisto nor, zakaj ne kupiš raje kakšen si motor. Za te stvari.. pa meni nič ni mar, FRAJTONERCA.. JE PRAVA STVAR.. :))

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost