Igram.si Igram.si

mnenje o MIDI-ju

milkyway
Začetnik
Začetnik

Re: mnenje o MIDI-ju

OdgovorNapisal/-a milkyway » 18.12.2013, 17:12

SwIfty napisal/-a:Midi? Hm, imel sem 2 različna. Blue line in HDS pa sem na koncu vse skupaj prodal in kupil harmoniko brez midija, pa mi je še danes žal denarja :) V čem je štos? Z zares dobrimi nastavitvami se da dobit dokaj lep sound, ampak še vedno je to umetni zvok, kot je že nekdo omenil. Recimo bas kitara je še nekak najbolj blizu, vse ostalo kar se tiče akustičnih instrumentov pa je bolj bogo. Ne rečem, da je zadeva neuporabna, je zelo super za kako družbico, ki malo pogleda v kozarček in bi rada malo zaplesala :) Žal pa se po nekaj urah igranja veselje konča, saj sem imel občutek da je vse isto, brez duše in prave vibracije kot jo občutiš pri igranju v živo. Ok, kdor ima preveč denarja naj kupi in se malo poigrava, vam pa povem, še z vsakim ki sem govoril ko je imel midi se ga je po cirka pol leta do enega leta naveličal. Jaz sem vesel da mi je od midija ostala vsaj mešalka in zvočniki, da lahko še kdaj pa kdaj vrtim glasbo, ali pa komu od znancev posodim za kako zabavo :) Harmoniko pa še vedno najraje na suho potegnem, je pa še lepše, če se zraven oglasi kaka kitarca ali bas, ker ga ni midija ki bi to nadomestil, pa naj jih reklamirajo kolk hočejo :)

lp

Swifty, glede na vaše iskušnje z midi, me zanima ali se pozna na kvaliteti zvoka harmonike , če recimo vgradiš midi v njo? Mislim na zven harmonike če pač igraš na "suho". Sem malo zakompliciral, upam da me razumeš. L.p. in vnaprej hvala za pojasnilo.

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost