TREMA IN PODOBNO

Peter

OdgovorNapisal/-a Peter » 29.12.2006, 23:43

Bol si pijan manj maš treme! :D

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko poslabša izvedbo skladbe!

Kiki
Moderator
Moderator
Kraj: VELENJE-Vinska Gora

OdgovorNapisal/-a Kiki » 29.12.2006, 23:50

Hehe... Ta je pa dobra... Ampak pomoje še takrat lažje igraš...Vsaj jaz :D
LP
Glasba mi pomeni vse, z njo življenje se začne!!!! V meni nikdar ne zamre, je kot daljni lep spomin, ki zveni še ko zaspim!

melita

OdgovorNapisal/-a melita » 30.12.2006, 00:11

js mam pa tremo pred folku ko ga ne poznam...pa še to zgine po 2 minutah....drgač pa nimam nekih vlkih problemov s tremi....sm že navajena odra... :wink:
:twisted: malla :twisted:

Žiga
Večji godec
Večji godec
Kraj: Velenje

OdgovorNapisal/-a Žiga » 30.12.2006, 19:10

Jaz sem pa na začetku svoje kariere imel zelo veliko tremo, potem pa ne več, ker imam za sabo že veliko nastopov, koncertov, igranj na rojstnih dnevih... :roll:
Slika

meti

OdgovorNapisal/-a meti » 04.01.2007, 18:59

Ja, tudi jaz sem imela nekaj treme. Različno. Kadar sem šla na tekmovanja in srečanja harmonikašev sem jo imela fejst. Potem sem prišla , do spoznanja,da mi na to sploh ni treba hodit. Najraje igram med svojimi , na roj.dnevih, domačih veselicah, v domačem ansamblu....tam , pa je ponavadi nimam.

Peter

OdgovorNapisal/-a Peter » 04.01.2007, 19:06

Tako jz tud nimam treme ker igram izključno ljudem, ki jih poznam. Najrajši igram pa u svoji sobi, ker je to res tisto za dušo in se ne oziraš na nikogar kok boš zaigral pa tko dalje. Prste vodi veselje, in to je tisti pravi učinek! :D

meti

OdgovorNapisal/-a meti » 04.01.2007, 19:14

Ja, Peter strinjam se s tabo. Jaz tudi najboljše igram sama sebi, tako, kot praviš ti .

SABLA
Začetnik
Začetnik
Kraj: Kamnik

OdgovorNapisal/-a SABLA » 05.01.2007, 18:00

Peter napisal/-a:Bol si pijan manj maš treme! :D

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko poslabša izvedbo skladbe!

ei to je pa čist res....mogu bi me slišat kko sm na velki špilu k sm ga meu že kr dost pod kapo. :D :D lol treba sam en per za pogum pa nč več
Frajtonarca dela raztur

osminka

OdgovorNapisal/-a osminka » 05.01.2007, 18:15

trema itak vedno je... odvisno tudi od tega kolk ti nastop pomeni in kako si pripravljen...če znaš skadbo u nulo oz. ti že "čez ušesa gleda" je zagotovo manjši strah da bi se kje zmotil, je pa res da se to potem še rajši zgodi, ker ti je skladba sama po sebi že tečna in ne daš vse svoje energije... predvsem je pa tako, da če si siljen k nastopom, ne bo večje število nastopov prav nič pomagalo, kvečjemu boš imel/a še večji odpor do nastopanja...

Daps

OdgovorNapisal/-a Daps » 16.01.2007, 15:00

js še nisem igral pred večjo publiko saj sem šele na začetku. Najtežji mi je bil prvi nastop ko sem igral teti in stricu. Imel sem takšno tremo, da sem se tresel in sem komaj kej zaigral :D :D Zdaj po enmu mescu pa je nimam več tok:D

harmonika5

OdgovorNapisal/-a harmonika5 » 30.01.2007, 23:59

Jst sm imev največji tremo u mojem življenu ko sem igrav u Nemčiji na tekmovanju. Na začetku pesmi sem imev prste trde kt kamen, pol sm pa že pozabu da je tok folka mi je šlo pa čist use po načrtu.
Ljudi je blo okol....1500. Pol po tem se je nadeljevala veselica. blo je pa zakon. zdej treme nimam več k mi je use normaln.

cofy

OdgovorNapisal/-a cofy » 12.02.2007, 15:21

Jaz imam pa to smolo, da imam zmeraj tako veliko tremo :( čeprav sem imela že kar nekaj nastopov a vedno je isto. :oops:

juhu

OdgovorNapisal/-a juhu » 13.02.2007, 17:11

ja neki kar paše k stvari. Mal se moraš sekirat drgač pa kmalu mine! Za vas k velik po tekmovanjih hodte ne vem, zase pa;! :o

mihec

hello

OdgovorNapisal/-a mihec » 04.09.2007, 19:45

jst mam na začetku ful treme vedno...se mi prsti tresejo pa to :evil: tak da je težk začet...no pol po eni pesmi pa to mine...al pa če nastane vzdušje takoj:P

Malinuc
Dober muzikant
Dober muzikant
Kraj: Postojna
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Malinuc » 04.09.2007, 21:02

Včasih sem imel tudi jaz zelo veliko tremo zdaj je pa po parih "javnih" nastopih nimam več. Verjetno bi jo imel, če bi igral pred večjim občinstvom. Trema pa tako ali tako enkrat izgine.
Slika

mihec

hello

OdgovorNapisal/-a mihec » 04.09.2007, 21:14

no je pa res da komi eno leto špilam in da nimam glih velik nastopov za sabo:)

Kus
Začetnik
Začetnik
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Kus » 04.09.2007, 21:57

Trema s cašom mine.....ko se zaveš, da ne bo konec sveta če se zmotiš, je tista "tahuda" trema mimo.....

fraygregi

OdgovorNapisal/-a fraygregi » 05.09.2007, 17:11

Js pa nimam več kakih problemov glede treme. Razen če je mal večja publika drugače pa čisto nič. :P
Sm se že navadu v vseh teh letih. 8)

*dčva*
Začetnik
Začetnik
Kraj: *Koroška*

OdgovorNapisal/-a *dčva* » 05.09.2007, 17:16

Jah..trema je bla včasih ful velika..Na začetku, ko sem začela igrat..Sm mela res ogromno treme..Zdaj je mam vedno manj, skoraj nič, s časom se navadiš na to..Drugače pa..Js vedno pred nastopom, tekmovanjem ipd. pojem malo čokolade, pa mi pomaga..Še tista najmanjša trema izgine..Hehe.. :wink: :wink:
*.....čeprav je daleč proč, ostal poljub je vroč, z oči pa le spolzela solza je.....*

Vaški godec
Večji godec
Večji godec
Kraj: Velenje-okolica
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Vaški godec » 06.09.2007, 07:48

Mal treme je vedno dobrodošlo na kakšnih tekmovanjih in javnih nastopih, drugače pa če jo je preveč, pa treba kake borovničke al pa jagermajstra ruknat, pol pa gre....hehe
Igraj z dušo

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost