Igram.si Igram.si

Kdo ima največji občutek za glasbo po vašem mnenju?

Lojze Slak
54
33%
Franc Mihelič
40
24%
Brane Klavžar
27
16%
Slavko&Vilko Avsenik
34
20%
Peter Fink
6
4%
Rudi Poljanšek
5
3%

Skupaj glasov: 166

Jordan
Moderator
Moderator
Kraj: Šentjernej

OdgovorNapisal/-a Jordan » 20.04.2007, 08:46

Debatirajmo o melodijah, ki so zelo prijetna za ušesa in o njegovih izvajalcih. 8) :wink:

melita

OdgovorNapisal/-a melita » 20.04.2007, 09:18

za mene je klavžar na prvem mestu...pol je mihelič pa fink..pol pa ostali... :wink:

SABLA
Začetnik
Začetnik
Kraj: Kamnik

OdgovorNapisal/-a SABLA » 20.04.2007, 12:11

hja te k si kle naštev so dobri pa znani tko da težka odločitev. Zdi se mi pa da klavžar ma izreden dobr filing...
Frajtonarca dela raztur

Jordan
Moderator
Moderator
Kraj: Šentjernej

OdgovorNapisal/-a Jordan » 20.04.2007, 12:15

SABLA napisal/-a:hja te k si kle naštev so dobri pa znani tko da težka odločitev. Zdi se mi pa da klavžar ma izreden dobr filing...

Ja res....ups :oops:
pravi muzikanti :wink:

Marko

OdgovorNapisal/-a Marko » 20.04.2007, 13:30

Lahko bi dodal Lupinca!!! Drugače pa vsi so po svoje dobri :wink:

dusan.
Začetnik
Začetnik
Kraj: Dolenska
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a dusan. » 20.04.2007, 17:34

ja.... vsi so majstri zato se je težko odločt za kater ma najbolši občutek, men osebno je najbolš Mihleič :wink:

Kiki
Moderator
Moderator
Kraj: VELENJE-Vinska Gora

OdgovorNapisal/-a Kiki » 20.04.2007, 23:25

Vsekakor je to Brane Klavžar! On je zame edina oseba ki da svojo dušo v glasbo! Vsi drugi pa so naučeni, in malo kdo ima takšen občutek kod ga ima Brane.... :oops:

Pesem za uho in za dušo pa je vsekakor MAMINA RUTA! :wink:
Glasba mi pomeni vse, z njo življenje se začne!!!! V meni nikdar ne zamre, je kot daljni lep spomin, ki zveni še ko zaspim!

Dejan
Dober muzikant
Dober muzikant

OdgovorNapisal/-a Dejan » 21.04.2007, 17:22

Če je zate Klavžar edina oseba, ki igra z dušo (kar je seveda res), ne moreš povedat, da ostali ne igrajo z dušo in da so naučeni. Daleč od tega!

Poglejmo nekaj dejstev:

Slak je od 50-ih let prejšnjega stoletja eden največjih svetovnih glasbenikov, ki igrajo narodno in narodno-zabavno glasbno tako z dušo in tako "naravno". Naučen??!!

Avsenik - legenda! Začel igrat brez kančka papirnatega znanja. Naravni talent, katerega je usmerjal brat s svojim znanjem. Vsekakor največja duša med "kvinteti" vseh časov! Naučen??!

Mihelič - klasični narodno-zabavni glasbenik, ki je pokazal Slovencem, kaj je duša v lepih sozvočjih in petju. Naučen??!!

Klavžar je takoj ob njih, vsekakor pa še (žal) ni legenda na slovenski sceni, kar ostali trije so! Zelo malo mu manjka, vendar sem siguren, da ne žanje takšnega slovesa, kot ostali (moje mnenje).

Lp.
Tablature za začetnike: https://www.facebook.com/groups/frajtonarca/

Coldy
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a Coldy » 21.04.2007, 20:08

Dejan napisal/-a:Če je zate Klavžar edina oseba, ki igra z dušo (kar je seveda res), ne moreš povedat, da ostali ne igrajo z dušo in da so naučeni. Daleč od tega!

Poglejmo nekaj dejstev:

Slak je od 50-ih let prejšnjega stoletja eden največjih svetovnih glasbenikov, ki igrajo narodno in narodno-zabavno glasbno tako z dušo in tako "naravno". Naučen??!!

Avsenik - legenda! Začel igrat brez kančka papirnatega znanja. Naravni talent, katerega je usmerjal brat s svojim znanjem. Vsekakor največja duša med "kvinteti" vseh časov! Naučen??!

Mihelič - klasični narodno-zabavni glasbenik, ki je pokazal Slovencem, kaj je duša v lepih sozvočjih in petju. Naučen??!!

Klavžar je takoj ob njih, vsekakor pa še (žal) ni legenda na slovenski sceni, kar ostali trije so! Zelo malo mu manjka, vendar sem siguren, da ne žanje takšnega slovesa, kot ostali (moje mnenje).

Lp.

Lepo si to napisal Dejan.
Glasoval sem za Slaka, ker ga tudi najraje poslušam in zaradi številnih drugih dejstev.

lp

Kiki
Moderator
Moderator

OdgovorNapisal/-a Kiki » 21.04.2007, 20:36

Dejan napisal/-a:Če je zate Klavžar edina oseba, ki igra z dušo (kar je seveda res), ne moreš povedat, da ostali ne igrajo z dušo in da so naučeni. Daleč od tega!

Poglejmo nekaj dejstev:

Lp.

S tem da so naučeni sem predvsem mislil bol na mlajše ki igrajo harmoniko! Nisem mislil na te žive legende! Vsekakor ti dam prav! Vsak ima svoj občutek, ampak zame je Klavžar na prvem mestu! :roll:
Glasba mi pomeni vse, z njo življenje se začne!!!! V meni nikdar ne zamre, je kot daljni lep spomin, ki zveni še ko zaspim!

muzikant33
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Prelepi gorenjski svet

OdgovorNapisal/-a muzikant33 » 21.04.2007, 23:00

Poglejmo nekaj dejstev:

Lp.

dobro napisano.......se strinjam :wink: :wink:

varena
Večji godec
Večji godec
Kraj: gorenjska
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a varena » 21.04.2007, 23:32

tut jes, enako !!!

gamsek
Začetnik
Začetnik
Kraj: Ravne na Koroškem

OdgovorNapisal/-a gamsek » 22.04.2007, 09:18

meni še vedno najbolj gredo v uho slakove viže
frajtonarca je zakon!!!!!!

Coldy
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a Coldy » 22.04.2007, 14:04

gamsek napisal/-a:meni še vedno najbolj gredo v uho slakove viže

Dober okus imaš ;)

Dejan
Dober muzikant
Dober muzikant

OdgovorNapisal/-a Dejan » 22.04.2007, 17:08

Kiki napisal/-a:Vsekakor je to Brane Klavžar! On je zame edina oseba ki da svojo dušo v glasbo! Vsi drugi pa so naučeni, in malo kdo ima takšen občutek kod ga ima Brane.... :oops:

Vsi drugi ...

Kiki, malo preglej sporočilo, preden objaviš. :D

lp
Tablature za začetnike: https://www.facebook.com/groups/frajtonarca/

Kiki
Moderator
Moderator

OdgovorNapisal/-a Kiki » 22.04.2007, 17:39

Dejan napisal/-a:
Kiki napisal/-a:Vsekakor je to Brane Klavžar! On je zame edina oseba ki da svojo dušo v glasbo! Vsi drugi pa so naučeni, in malo kdo ima takšen občutek kod ga ima Brane.... :oops:

Vsi drugi ...

Kiki, malo preglej sporočilo, preden objaviš. :D

lp

Hehe... Se opravičujem ker sem se narobe izrazu!! ;)

Bilko
Začetnik
Začetnik
Kraj: Vransko
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bilko » 13.05.2007, 21:29

Klavžar je itak car-nimaš kej...take lahk smo išeš pa boš težk najdu!!!
SITAR

cavly^^

OdgovorNapisal/-a cavly^^ » 14.05.2007, 17:12

Men je pa slak ziva legenda... zna odigrat kar cs duso.. on ma rd frajtonarco in to je to.. sj ne recm da ostali ne... usi te so dobri.. ampak zame je slak res dobr.. pa poglejte ga "starčka" spila k.. ufff :P

muzikant33
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Prelepi gorenjski svet

OdgovorNapisal/-a muzikant33 » 16.05.2007, 09:47

Za mene je pa še zmer Avsenik. (Jutranja zarja, ko mesec sveti, moj rodni kraj moj rodni dom, na mostu, nežno šepetanje, pastirček, veter nosi pesem mojo,..................), ima lepe počasne valčke, ki so zaigrani z občutkom, ampak še vseeno ne zaspiš zraven ko jih poslušaš :wink:

mihec

hello

OdgovorNapisal/-a mihec » 04.09.2007, 21:22

Za mene najbolje zaigra Lojze Slak, takoj za njim pa je Brane Klavžar 8)

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost