Klaviatura Roland G-70

matichribar
Začetnik
Začetnik

Klaviatura Roland G-70

OdgovorNapisal/-a matichribar » 20.05.2012, 17:21

Lep pozdrav!
Imam eno vprašanje in sicer če ima kdo tukaj na forumu klaviaturo Roland G-70.
Trenutno imam klaviaturo Yamaha PSR S900, zaradi potrebe po več oktavah (in raziskovanju) pa bi se odločil
za menjavo yamaha-Roland. Nekdo mi je ponudil da bi menjal z mojim doplačilom okoli 300€.
Se izplača?
Mi kaj doprinese?

Rad bi slišal še vaše mnenje...
Hvala in LP Matic

guri
Dober muzikant
Dober muzikant

Re: Klaviatura Roland G-70

OdgovorNapisal/-a guri » 22.05.2012, 18:22

doprinese ti samo dodatne oktave, je pa tako roland mi nikoli ni segel glede zvokov tudi sam imam psrs900 in je nikakor nebi menjal za rolanda če že v tem rangu s tvojim doplačilom potem raje premisli o kakšnem korgu

SwIfty
Večji godec
Večji godec

Re: Klaviatura Roland G-70

OdgovorNapisal/-a SwIfty » 18.04.2013, 11:45

Kolk je meni znano so bli nekoliko starejši rolandi, (zadnji e- ali g- modeli ) klaviature brez primerjave. Kvaliteta izdelave, tipk, robustnost,...To je bilo narejeno da zdrži večno, dobesedno. Sam imam doma rolanda e-96, zraven mam povezan modul gem, zadeva trga. Klaviatura je stara skoraj 15 let, izgleda pa kot iz trgovine, zato je ne zamenjam ali prodam za nič na svetu, pa čeprav je zlo oskubljena klaviatura za današnji čas, dobijo se pa že emulatorji namesto floppy-ja na usb, potem si pa zmagal. Sem pa videl nekaj novejših rolandov, pa mi niso sedli najbolj. Kvaliteta izdelave se je zlo poslabšala, kot tudi ritmi, itd..., razen mogoče kakšen fantom, tam je pa druga pesem. Jaz ti svetujem da pošteno razmisli, g-70 ni slaba klaviatura, ni pa vrhunska. Počakaj mogoče še na kakšno mnenje. :oops:

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost