Igram.si Igram.si

H komu bi se šli učit harmoniko?

M@RK€C

H komu bi se šli učit harmoniko?

OdgovorNapisal/-a M@RK€C » 12.02.2008, 20:08

Tukaj lahko pišete k komu bi se šli učit harmoniko!!

Lp!

M@RK€C :evil:

rok07
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Poljanska dolina ob Kolpi
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a rok07 » 12.02.2008, 20:09

Sigurno h Goterju če bi bla šansa

Jordan
Moderator
Moderator
Kraj: Šentjernej

OdgovorNapisal/-a Jordan » 12.02.2008, 20:12

Mihelič, Novato
Zadnjič spremenil Jordan, dne 10.09.2008, 20:14, skupaj popravljeno 1 krat.

apat

OdgovorNapisal/-a apat » 12.02.2008, 20:15

če bi šel še enkrat se učit bi šel k Viliju Mravljaku ki je tudi v Gaberkah kot Robert Goličnik.

LP.Apat :wink:

M@RK€C

K komu bi se šli učit harmoniko?

OdgovorNapisal/-a M@RK€C » 12.02.2008, 20:18

Jaz bi tudi šal Goterju!!

Lp!

M@RK€C :evil:

Žiga
Večji godec
Večji godec
Kraj: Velenje

OdgovorNapisal/-a Žiga » 12.02.2008, 20:28

Goter :D

geconja
Večji godec
Večji godec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a geconja » 12.02.2008, 20:50

Šel bi k Lupincu čene pa GOTER!

osminka

OdgovorNapisal/-a osminka » 12.02.2008, 20:55

ob spremljanju teh kvazi anket se mi poraja eno vprašanje...je namen tega promovirati določene posameznike ali skupine, ali pa zastavljalec vprašanja ne premore več vedenja, oziroma čemu le dva na izbiro...če vprašanje postaviš širše, daj več možnosti...sicer pa vprašaj, če bi izbiral med tem in tem, bi izbral, oziroma kako drugače...sicer s tem nehote poveš, da drugi zate ne obstajajo, pa to tako pri tej "anketi" kot pri anketi o ansamblih ali katera je že bila, saj ni važno...

cehak
Dober muzikant
Dober muzikant
Kraj: ptuj
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a cehak » 12.02.2008, 22:26

Jaz pa bi šel k Denisu Novatu, ker ima nek svoj stil igranja...

melita

OdgovorNapisal/-a melita » 12.02.2008, 22:54

js pa h branetu klavžarju...drgač pa goter itaq

muzikant33
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Prelepi gorenjski svet

OdgovorNapisal/-a muzikant33 » 13.02.2008, 00:06

osminka napisal/-a:ob spremljanju teh kvazi anket se mi poraja eno vprašanje...je namen tega promovirati določene posameznike ali skupine, ali pa zastavljalec vprašanja ne premore več vedenja, oziroma čemu le dva na izbiro...če vprašanje postaviš širše, daj več možnosti...sicer pa vprašaj, če bi izbiral med tem in tem, bi izbral, oziroma kako drugače...sicer s tem nehote poveš, da drugi zate ne obstajajo, pa to tako pri tej "anketi" kot pri anketi o ansamblih ali katera je že bila, saj ni važno...

Odlično napisano. :wink:
"Trenutno sedemnajsttisočglava množica čaka, da me vidi, nekako tako kot papeža. Prišel bom, kajti rad imam te ljudi. Še poprej pa bi prosil za skormen honorar. Hvala lepa!" (Vinko Šimek pred nastopom na Goterjevi promociji)

Aco51
V.I.P.
V.I.P.

OdgovorNapisal/-a Aco51 » 13.02.2008, 06:21

osminka napisal/-a:ob spremljanju teh kvazi anket se mi poraja eno vprašanje...je namen tega promovirati določene posameznike ali skupine, ali pa zastavljalec vprašanja ne premore več vedenja, oziroma čemu le dva na izbiro...če vprašanje postaviš širše, daj več možnosti...sicer pa vprašaj, če bi izbiral med tem in tem, bi izbral, oziroma kako drugače...sicer s tem nehote poveš, da drugi zate ne obstajajo, pa to tako pri tej "anketi" kot pri anketi o ansamblih ali katera je že bila, saj ni važno...

Se strinjam - Slabo zastavljeno vprašanje! Anketa "brez veze"
Aco51

muzikant

OdgovorNapisal/-a muzikant » 13.02.2008, 13:54

jst k lupincu!
Ta je majstr za navadit!
Izvežbal je že enih par fantov ki so svetovni prvaki, tako da absolutno lupinc! :wink:

jurkl

OdgovorNapisal/-a jurkl » 13.02.2008, 14:26

če že k goterju kr goličnik mi ni simpatičn. drgč pa Miro Klinc, k za mene je on doktor. pa tut viki ašič pride vmes

Potocnik

OdgovorNapisal/-a Potocnik » 13.02.2008, 18:29

Dobro vprasanje! Ampak narobe zastavljeno.

Sploh pa, kaj so kvalitete, ki naj bi jih imel dober ucitelj?

osminka

OdgovorNapisal/-a osminka » 13.02.2008, 19:49

a nismo o lastnostih, ki naj bi jih mel dober učitelj, nekje že debatirali?
Prvo in najbolj pomembno dejstvo je, da mora biti predvsem ČLOVEK, kar pomeni, da zna poslušat, razumet in ne vidi strogo in samo svojega inštrumenta, poleg tega NE SME imeti negativnega stališča do ostalih inštrumentov in tega, da morda njegov učenec/učenka igrata več inštrumentov...
zavedati se mora, da je vsak učenec unikaten in ima specifične zahteve in potrebe, torej ne more delati po kalupu
Zelo pomembna, je vsaj po mojem mnenju, načelnost. Se pravi, če reče ne, je ne in ne potem mogoče, ali pa naj bo; ne pomeni to,da je tiran, samo držati se pa mora nekaterih dogovorov oz. načel - sicer izgubi stvar resnost...
ozaveščen mora imeti odnos učitelj-učenec, kar zna biti včasih težavno, sploh če sta učitelj in učenec "na isti valovni dolžini" in potem zna odnos postat preveč prijateljski, kar ni nujno dobro za učenčevo napredovanje...
Poleg vsega tega mora imeti znanje oz. bi lahko imenovali neko strokovnost.
Tu pa se pri diatonični harmoniki pojavi problem - za nevedne glej temo ali obiskujete glasbeno šolo( zadnjih par postov)
Vsekakor BI MORAL biti vsak učitelj toliko fer do sebe in do drugih, da ne bi prodajal "mačka v praznem žaklju", tu mislim predvsem na poplavo učiteljev, o njihovi strokovnosti in pa znanju je škoda izgubljati besed, dejstvo pa je da ti kvazi učitelji delajo več škode kot koristi, prvič morda kakšnega učenca, ki ima talent in voljo do dela zavirajo na poti; v smislu, da ne dajo pravih osnov, in ko potem zaradi učiteljevega omejenega znanja menjajo učitelja imajo ogromne probleme, ker je včasih potrebno popravljati od samih osnov, drugič pa so, vsaj zame, tatovi - ker seveda ob tem računajo velike zneske...
Poleg tega bi se moral vsak učitelj posvečati vsakemu učencu, ne pa "staviti" le na nekaj izmed njih in jih pošiljati na vsako tekmovanje, potem pa si njegove dosežke lastiti, kajti vse to je UČENČEV dosežek in ne učiteljev, on je le stal ob strani, mu pomagal, ga usmerjal, vsekakor pa je delo opravil učenec, ne glede na to ali je bil uspešen ali ne - to ne pomeni, da je njegovo delo zanemarjeno, še kako je pomembno... kar zmrazi me, ko slišim ta je pa učenec iz xy šole, včasih je to prednost, včasih pa tudi slabost ( glej temo tekmovanje za zlato harmoniko ljubečne)
...
Kakšna pa je tvoja formulacija dobrega učitelja, potočnik? Pa tudi od kogarkoli drugega???

p.s: šele sedaj opaženo...vsaj naslov teme naj bo prosim pravilno zapisan...torej H komu in ne K komu...( najlažje si je to zapomniti tako, da gre predlog h pred besede, ki se začnejo s črkama k in g oz. kg)
Zadnjič spremenil osminka, dne 13.02.2008, 21:51, skupaj popravljeno 1 krat.

Fink
Mali godec
Mali godec
Kraj: Trebnje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Fink » 13.02.2008, 21:14

Tukaj bo en sam bla, bla, bla,....

Primerjava med Goličnikom in Goterjem je brezpomenska! Kot mentor je Goter mnogo boljši. Prav tako je boljši tehnik in si verjetno vzame več časa za učence kot Goličnik!

Kolikor sem slišal, je goličnik med učno uro igral igrice na prenosniku :!: :shock: :shock: :shock:

rok07
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Poljanska dolina ob Kolpi
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a rok07 » 13.02.2008, 21:18

Fink napisal/-a:
Kolikor sem slišal, je goličnik med učno uro igral igrice na prenosniku :!: :shock: :shock: :shock:

Hehe hehe :D , ko bi vsaj kak XxX pogledal bi še razumel :D

geconja
Večji godec
Večji godec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a geconja » 13.02.2008, 21:31

K Lupincu! :D

muzikant

OdgovorNapisal/-a muzikant » 13.02.2008, 21:45

geconja napisal/-a:K Lupincu! :D

Sva že dva! :lol: :lol:

Vrni se na