Katero Klapo izbrati?

mckmck
Moderator
Moderator

Katero Klapo izbrati?

OdgovorNapisal/-a mckmck » 22.07.2013, 11:06

Pozdravljeni.

Imam eno vprašanje za vse vas. Poznaste kakšno klapo v Sloveniji katera poje dalmatinske pesmi? Namreč, rad bi jo najel za 50 letnico moji mami, kateri so ji zelo všeč dalmatinske pesmi. Priporočate kakšno? Cena?

Lep pozdrav'
Naročite se na Youtube kanal z videolekcijami za harmoniko . Ime kanala Diatonko.

Aco51
V.I.P.
V.I.P.

Re: Katero Klapo izbrati?

OdgovorNapisal/-a Aco51 » 22.07.2013, 11:53

mckmck napisal/-a:Pozdravljeni.

Imam eno vprašanje za vse vas. Poznaste kakšno klapo v Sloveniji katera poje dalmatinske pesmi? Namreč, rad bi jo najel za 50 letnico moji mami, kateri so ji zelo všeč dalmatinske pesmi. Priporočate kakšno? Cena?

Lep pozdrav'

Klapo: Mali grad (iz Kamnika)
info@klapamaligrad.si
Lep pozdrav, Aco51!

mckmck
Moderator
Moderator

Re: Katero Klapo izbrati?

OdgovorNapisal/-a mckmck » 22.07.2013, 12:42

Aco51 napisal/-a:
mckmck napisal/-a:Pozdravljeni.

Lep pozdrav'

Klapo: Mali grad (iz Kamnika)
info@klapamaligrad.si

Hvala za priporočilo. Sem jih že kontaktiral (poslal mail) tako, da sedaj čakam.
Lahko pa, da tudi še kdo kakšno priporočilo. Še najbolje bi bilo, da so kje z okolice Nova Gorice, tudi če so od drugod nima veze.

Hvala
Naročite se na Youtube kanal z videolekcijami za harmoniko . Ime kanala Diatonko.

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost