Ali so vam fantje z vseh vetrov legende?

Vaški godec
Večji godec
Večji godec
Kraj: Velenje-okolica
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Vaški godec » 14.11.2006, 07:44

Ja točno varena!Moja napaka, sm že pozabil. Nevem, od kod mi to ,da je od fantov vseh vetrov, verjetno zaradi tega, ker bi tudi pri njih čudovito zazvenela, ko bi jo zapeli....

Moja napaka......
Igraj z dušo

varena
Večji godec
Večji godec
Kraj: gorenjska
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a varena » 14.11.2006, 09:48

Je že v redu Godec, samo ne sekiraj se.

Vaški godec
Večji godec
Večji godec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Vaški godec » 14.11.2006, 10:09

Ehh, sj se ne!hehe, A ma mogoče še kdo drug besedila od katerih drugih komadov od fantje vseh vetrov??
Igraj z dušo

matjaž

OdgovorNapisal/-a matjaž » 14.11.2006, 23:06

:shock: vaški godec tep se pa lubi pisat besedila!!!hehe :lol:

Vaški godec
Večji godec
Večji godec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Vaški godec » 15.11.2006, 09:48

Hehe...Drgač pa, če koga zanimajo besedila, sem jih dal gor pod en forum kar cel kup, pa še kazalo imaste zraven, da lahko hitreje najdete skladbo....

Besedila so pod menijem SKLADBE/BESEDILA....

Lp
Igraj z dušo

Kiki
Moderator
Moderator
Kraj: VELENJE-Vinska Gora

OdgovorNapisal/-a Kiki » 15.11.2006, 23:26

Vaški godec, hvala za tista besedila ki si jih pripel v meniju BESEDILA... Še lažje bom videl katere pesmi naj "dodamo" in se naučim/o pri ansamblu (da jih bomo igrali)... HVALA :wink:
Glasba mi pomeni vse, z njo življenje se začne!!!! V meni nikdar ne zamre, je kot daljni lep spomin, ki zveni še ko zaspim!

Vaški godec
Večji godec
Večji godec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Vaški godec » 16.11.2006, 08:55

Kiki, ti kr, sj to je bil tud namen, dalahk vsak kaj zase najde......:))
Igraj z dušo

matjaž

OdgovorNapisal/-a matjaž » 16.11.2006, 21:45

TUDI V MOJEM IMENU HVALA ZA BESEDILA, BOMO LAHKA SKUPI LAŽJE PELI KO PRIDEMO SKUPI! :D

LP!!!

Vaški godec
Večji godec
Večji godec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Vaški godec » 17.11.2006, 08:52

Ja fajn bo to, fajn....:))
Igraj z dušo

Trta

OdgovorNapisal/-a Trta » 26.01.2007, 13:34

Harmonikarja poznam, "bivšega". Od takrat, ko so nehali igrati nekaj let več sploh ni prijel harmonike v roke...
Zdaj pa, ko na kakšni fešti zaigra svojo pesem zveni popolnoma drugače kot na posnetkih; beri dosti slabše in bolj amatersko...
Pevec, ki je bil prej pri njih pa je sedaj pri Tonetu Rusu.

vevo

OdgovorNapisal/-a vevo » 26.01.2007, 13:53

Saj ta bivši pevec je Tone Rus,vodja tega ansambla.

Lenti

OdgovorNapisal/-a Lenti » 27.01.2007, 08:06

Ta ansambel je legendarni!!!!!!

Vlado Matkovic je za mene vrhunski harmonikas in bi bil zelo vesel ce bi lahko igral kot on!

Dva krat sem se srecal z Tonijem Rusom, ki je tudi vec let bil clan tega ansambla. Njemu pa tudi vsaka cast za tako odlicen ansambel, ki ga zdaj vodi- ANSAMBEL TONETA RUSA.

Njegov harmonikas, Damijan Renko je tudi zelo dober in prijazen! Sva se cisto na kratko srecala leta 2005 v Kamniski Bistrici ko so oni igrali za 'Srecanje v Moji Dezeli'

Toni Rus pa je tudi zelo prijazen in skromen clovek ki pise zelo lepa besedila!

Moj najljubsi komad (instrumentalna) od Ansambla Fantje Vseh Vetrov je 'Pod Tujem Soncem', ki jo je seveda napisal Vlado Matkovic.

Damijan Renko (ansambla Toneta Rusa) pa tudi ima vec dobrih domadov, ki jih vec krat spilam tukaj v daljni Avstraliji!

jmigal

OdgovorNapisal/-a jmigal » 29.01.2007, 12:36

halo!
Jaz sm pa sosed od harmonikarja Vladota Matkoviča :)...Oba sva pa iz Dragatuša...! Morem vam povedati, da Vlado res obvlada harmoniko (s tem ko rečem obvlada.... :lol: ...*omg). Tudi meni je žal, da tako dober ansambel kar odneha in nikoli več ne poskusi znova. No nekaj sem pa le zasledil... Vlado pravi, da se morda spet srečajo, saj so se že nekajkrat pogovarjali, pa nekako ni ratalo...upam na boljšo prihodnost. :roll:
Dragač pa še zmeraj rad prime za frajtonarco in kako zašpila....cool.

Lenti

OdgovorNapisal/-a Lenti » 29.01.2007, 12:50

Lepo pozdravite Vladota!

Saj sem se jaz od njega precej naucil ko sem poslusal njegove komade tukaj v Avstraliji.

Upam da se bi dala da ga morda srecam ko sem drugac v Sloveniji....saj imam precej prijateljev v Beli Krajini!

pogled

OdgovorNapisal/-a pogled » 31.01.2007, 18:11

men so pa oni bedaki(oprostite na izlazu)

Lenti

OdgovorNapisal/-a Lenti » 01.02.2007, 01:48

pogled napisal/-a:men so pa oni bedaki(oprostite na izlazu)

Jaz mislim da si ti bedak ce ne mores nic bolj pametnega dodati k tej dobri konstruktivni debati!

Me zelo moti ce nekdo samo 'destruktivno' kritizira oz. komentira! Jaz mislim da se te forumi samo za 'konstruktivne' debate.

Pogled- res bi rad slisal tvojo glasbo ce so Fantje Vseh Vetrov bili taksni 'bedaki'!

A ja- ziher sem tudi jaz veliki 'bedak' ko sem moj cas porabil da sem sploh odgovoril!!!! :).

Vesel bi bil ce bi jaz imel toliko glasbenega uspeha na slovenskem narodnem zabavnem polju kot so ga imeli Fantje Vseh Vetrob (in se danes- Gospod Toni Rus in njegov ansambel).

Brez zamere ce sem slucajno nekoga uzalil :).

Vaški godec
Večji godec
Večji godec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Vaški godec » 01.02.2007, 08:09

Pogled mislim, da si res malo nesramno napisal, ko si rekel, da so Fantje vseh vetrov bedaki. Naj ti povem, da vsak, ki je prispeval vsaj malo k slovenski glasbi je za mene velik car. Glede fantov vseh vetrov pa takole. Naredili so ogromno lepih komadov, med njimi dost takšnih, ki jih igrajo mladi ansambli kot so Modrijani, Spev, Pogum in mnogo drugih ansamblov na veselicah in vsepovsod...
Igraj z dušo

Lenti

OdgovorNapisal/-a Lenti » 01.02.2007, 09:54

Vaški godec napisal/-a:Pogled mislim, da si res malo nesramno napisal, ko si rekel, da so Fantje vseh vetrov bedaki. Naj ti povem, da vsak, ki je prispeval vsaj malo k slovenski glasbi je za mene velik car. Glede fantov vseh vetrov pa takole. Naredili so ogromno lepih komadov, med njimi dost takšnih, ki jih igrajo mladi ansambli kot so Modrijani, Spev, Pogum in mnogo drugih ansamblov na veselicah in vsepovsod...

Dobro si napisal Vaski Godec- Mi pa tudi radi igramo njihove pesmi v Avstraliji. :).

juhu

OdgovorNapisal/-a juhu » 01.02.2007, 16:14

res je to se ne spodob. Jst na kaki fešti jih zašpilam, in ljudje vsaj kakšne dve znajo zapet!! če že ne več.

Poznam pa tud take ki znajo skor vse njihove komade zapet! Res so dobri komadi, še posebaj če raszmisliš kaj poješ ne da samo poješ!!!!!!!

NA VSAKI ZABAVI, VESELICI JE NJIHOVA GLASBA DOBRO SPREJETA!
LANI DECEMBRA SO BLI NA POGAČARJEVEM TRGU K JE MEL VESELJAK FEŠTE. ŠE PO RADIJU SE JE SLIŠALO KAKŠNO VZDUŠJE SO NAREDLI IN SM SI KAR ŽELU DA BI BIL TUD JST TAM!

Zoki
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a Zoki » 02.02.2007, 15:25

Tudi za moj okus - res eden izmed najboljših ansamblov. Ogromno ljudi pozna njihove prelepe viže in ko katero zaigram na harmoniki, vsi iz srca zapojejo zraven. Naredili so res same lepe komade, za mene prav vse. Škoda da ne igrajo več skupaj, res škoda.

L.P.: Zoki

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost