H komu bi se šli učit harmoniko?

florimeister
Mali godec
Mali godec

OdgovorNapisal/-a florimeister » 07.01.2009, 15:06

Fraytonar napisal/-a:..jaz pa bi šel h Klavžarju:D..Pa poznam enega, ki mu je Klavžar BAJE rekel, da naj gre od njega, ker mu nima nič več za pokazat...:D

in kdo bi naj to bil? Jazbinšek???

Fraytonar
Mali godec
Mali godec

OdgovorNapisal/-a Fraytonar » 08.01.2009, 14:39

florimeister napisal/-a:
Fraytonar napisal/-a:..jaz pa bi šel h Klavžarju:D..Pa poznam enega, ki mu je Klavžar BAJE rekel, da naj gre od njega, ker mu nima nič več za pokazat...:D

Ne BAnovšek:D
NI VEČJEGA JUNAKA OD LOJZETA SLAKA!!!

florimeister
Mali godec
Mali godec

OdgovorNapisal/-a florimeister » 08.01.2009, 15:29

Fraytonar napisal/-a:
florimeister napisal/-a:

Ne BAnovšek:D

aha.... je reku Gašperju Jazbinšku isto ja... unmu ku pr zaka pa ne špila...

osminka

OdgovorNapisal/-a osminka » 09.01.2009, 11:12

Najbrž pri vsakem učencu pride učitelj nekje do stopnje, ko oceni, da "nima več kaj pokazati".
Vendar to po mojem mnenju, ne smeš jemati tako zelo ozko; kajti enkrat ob dobremu sledenju učiteljevih navodil in napotkov osvojiš vse tehnične in ostale prvine, ki jih potrebuješ za samostojno igranje.
Vseeno pa lahko vedno črpaš od učitelja; naj si bo to občutek, veselje pri igranju; način interpretacije - tu pa tam je le dobro, da kdo še "preveri" nivo igranja in tehniko...
KAr želim povedati je to, da se kljub že vrhunskemu igranju učenci še vedno "vračajo" k učiteljem, z željami po kakšnih priredbah zahtevnejših skladb ali stvari, ki še niso bile napisane (Janko lahko to potrdi)

Aco51
V.I.P.
V.I.P.

OdgovorNapisal/-a Aco51 » 09.01.2009, 15:42

osminka napisal/-a:Najbrž pri vsakem učencu pride učitelj nekje do stopnje, ko oceni, da "nima več kaj pokazati".
Vendar to po mojem mnenju, ne smeš jemati tako zelo ozko; kajti enkrat ob dobremu sledenju učiteljevih navodil in napotkov osvojiš vse tehnične in ostale prvine, ki jih potrebuješ za samostojno igranje.
Vseeno pa lahko vedno črpaš od učitelja; naj si bo to občutek, veselje pri igranju; način interpretacije - tu pa tam je le dobro, da kdo še "preveri" nivo igranja in tehniko...
KAr želim povedati je to, da se kljub že vrhunskemu igranju učenci še vedno "vračajo" k učiteljem, z željami po kakšnih priredbah zahtevnejših skladb ali stvari, ki še niso bile napisane (Janko lahko to potrdi)

OSMINKA lepo si to napisl.......s teboj se strinjam tudi jaz
Lep pozdrav, Aco51!

florimeister
Mali godec
Mali godec

OdgovorNapisal/-a florimeister » 09.01.2009, 16:39

Aco51 napisal/-a:
osminka napisal/-a:Najbrž pri vsakem učencu pride učitelj nekje do stopnje, ko oceni, da "nima več kaj pokazati".

OSMINKA lepo si to napisl.......s teboj se strinjam tudi jaz

x3 :D to je vse res, mogoče lahk do tega pride tudi tako, da na primer ni učenec več resen po tolkem času učenja in si lahk že marsikaj misli... tako da tu je možnih veliko kombinacij ;)

janko
Začetnik
Začetnik
Kraj: Škocjan
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a janko » 10.01.2009, 12:35

Ahoj

Verjetno si mislila mene? Ja res je tako! Harmonike se ne da nikoli naučiti do konca;) Vedno se najde kaj novega! Am drugače je pa kr lepa doba res 11 let, vsakotedensko obiskovanje Tonija:) Zadnje 4 leta pa sva še naredila marsikaj zanimivega. Pa upam, da tudi vnaprej!

lp
Muzikantje veseljaki smo,..

osminka

OdgovorNapisal/-a osminka » 10.01.2009, 17:12

Ja Janko, tebe sem mela v mislih. A spet kej novga prpravlata?...mogoče kakšno otroško uspavanko, glede na okoliščine;)
Zadnjič spremenil osminka, dne 10.01.2009, 18:49, skupaj popravljeno 1 krat.

LENKA
Začetnik
Začetnik
Kraj: Šentjernej

OdgovorNapisal/-a LENKA » 10.01.2009, 17:59

Jaz bom pa tko rekla, čeprav sem začetnica v igranju na frajtonarco. Izbrala sem si Tomaža Primca in moram rečt da si je kar vzel čas in se ti res 100% posveti. Nimam nič proti Goličniku, Goterju,..... ker res krojijo slovenski vrh harmonike, vendar menim, da to še ne pomeni da so tudi najboljši učitelji, ne bom pa trdila da niso najboljši, ker ne poznam njihov način učenja! Je pa mogoče prednost ostalih učiteljev, da se malo bolj potrudijo za učenca ker si želijo, da ga ljudje pohvalijo in z tem dobi še kakšnega učenca več, ker mislim da jih Goterju ne manjka! hehe :)
Tko da vsak ima pravico se sam odločit kaj mu ustreza, kakšen način učenja mu je všeč in na podlagi tega si izbere učitelja! Hvala bogu, da smo si različni in so nam všeč različne stvari!
lp lenčica :)
HARMONIKA JE VEDNO ZVESTA, NIKOLI ME NE GOLJUFA:)

Ibanez RG
Večji godec
Večji godec
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ibanez RG » 31.01.2009, 20:53

Dejan Raj iz Kranja. (Lupinčeva šola granja). Zakon človek.
Zadnjič spremenil Ibanez RG, dne 03.02.2009, 15:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Harmonika Prostor C'F'B'

brankoharmonikar
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a brankoharmonikar » 01.02.2009, 11:25

Potocnik napisal/-a:Dobro vprasanje! Ampak narobe zastavljeno.

Sploh pa, kaj so kvalitete, ki naj bi jih imel dober ucitelj?

KValitete ki jih mora imeti dober učitelj, so dovolj znanja, najbolj pomembna lastnost pa mora biti, da zna učenca motivirati ter mu Slovensko narodno zabavno glasbo pokazati v najlepši luči...da rad igra harmoniko ter rad hodi na vaje.

KDO PRAVI DA TO ZNAJO SAMO NEKI KVAZI "SVETOVNI PRVAKI". Pa kdo tu pravi da hočejo vsi učenci bit svetovni prvaki....???
MUZIKA............ZAKON!!!

Aco
Večji godec
Večji godec
Kraj: Dolenjska
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Aco » 01.02.2009, 12:15

brankoharmonikar napisal/-a:
Potocnik napisal/-a:Dobro vprasanje! Ampak narobe zastavljeno.

Sploh pa, kaj so kvalitete, ki naj bi jih imel dober ucitelj?

KValitete ki jih mora imeti dober učitelj, so dovolj znanja, najbolj pomembna lastnost pa mora biti, da zna učenca motivirati ter mu Slovensko narodno zabavno glasbo pokazati v najlepši luči...da rad igra harmoniko ter rad hodi na vaje.

KDO PRAVI DA TO ZNAJO SAMO NEKI KVAZI "SVETOVNI PRVAKI". Pa kdo tu pravi da hočejo vsi učenci bit svetovni prvaki....???

×2!!!!
Glasba je razlog, razlog je veselje, to moje je življenje
Dečman - 2008 - C F B
Moji posnetki:
http://aco.byethost14.com/muska/

brankoharmonikar
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a brankoharmonikar » 03.02.2009, 14:25

alesni10 napisal/-a:kiki dobro si povedal vsak ima svoj okus, mnenje in stil,... kar se mene tiče jaz se učim pri Viliju Mravljaku in sem mnenja da je zelo dober učitelj.
Zelo se posveča posameznem učencu in da res maksimum z mentorjeve strani.

Splača se učit pri njemu!!!!! VILI MRAVLJAK iz Gaberk

lep pozdrav

No sm en komentar. js sm pa slišal glede Vilija, da ga učenci zastoj čakajo ker pozabi da ma vaje...pa da določene učence pošilja k drugim mentorjem.
MUZIKA............ZAKON!!!

Ibanez RG
Večji godec
Večji godec
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ibanez RG » 03.02.2009, 15:39

He, he... Villy Mravljak... Se ga spomnim se iz Tekmovanja Harmonikarjev iz Domace Skrinje (TV3)... Se veste, kdaj je bilo to...? :)
Harmonika Prostor C'F'B'

The Doctor
Začetnik
Začetnik
Kraj: velenje

OdgovorNapisal/-a The Doctor » 03.02.2009, 20:50

itaqq h goterju....samo sedaj ima goter že tudi nekaj učiteljev ki učijo za njega pa so vsi dobri....pa še nekaj jih bo.... :D

Zupan je zakon!

OdgovorNapisal/-a Zupan je zakon! » 15.11.2009, 15:38

h Zupanu! definitivno! najboljš uči od vseh, od tehnike pa do dinamike!!!!!

ziga307

OdgovorNapisal/-a ziga307 » 15.11.2009, 16:24

zoran lupinc, mihelič, sotošek, goter... dost jih je ;)

urban
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Kamnik
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a urban » 15.11.2009, 16:28

Vsak od naštetih ima svoj stil in način igranja ter učenja. Ni važno h komu se hodiš učit, bolj važno je kaj imaš sam za pokazat po koncu "učenja" (v narekovajih, ker učimo se pa tako ali tako celo življenje)! :)
Melodija, letnik 1983, B-Es-As
Grilc, letnik 2007, C-F-B

JaNi P.
Mali godec
Mali godec
Kraj: Hramše/Dobrna

OdgovorNapisal/-a JaNi P. » 16.11.2009, 21:48

Zupan je zakon! napisal/-a:h Zupanu! definitivno! najboljš uči od vseh, od tehnike pa do dinamike!!!!!

Optimistično tole...

hrči

OdgovorNapisal/-a hrči » 16.11.2009, 22:09

v okolici ljubljane zelo dobro poučuje tudi Marko Buh.

lp

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov